RK73G1ERTTP7321D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ERTTP7321D
JLCPCB Part #
C5851119
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS