RK73B1ERTTP301G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP301G
JLCPCB Part #
C4132008
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS