RN73R2BTTD5421A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5421A25
JLCPCB Part #
C4144021
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.42kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS