HV732BTTD2374F
MFR.Part #
HV732BTTD2374F
JLCPCB Part #
C4283678
Description
-55℃~+155℃ 2.37MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS