RN73R2BTTD53R6C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD53R6C50
JLCPCB Part #
C2548312
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS