RN73R1JTTD1721C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1721C25
JLCPCB Part #
C2518957
Description
-55℃~+155℃ 1.72kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS