RN73R2BTTD5232C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5232C50
JLCPCB Part #
C2548634
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS