RN73R2BTTD5230F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5230F10
JLCPCB Part #
C2551076
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS