RN732BTTD7412B10
MFR.Part #
RN732BTTD7412B10
JLCPCB Part #
C4281281
Description
-55℃~+155℃ 125mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS