RN73R2BTTD5171B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5171B25
JLCPCB Part #
C2548871
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.17kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS