RN73R1JTTD9420D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9420D50
JLCPCB Part #
C2497435
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 942Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS