RN73R2BTTD4991F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4991F10
JLCPCB Part #
C2551033
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS