RN73R2BTTD7871A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD7871A05
JLCPCB Part #
C3981455
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS