RN73H2ETTD3601F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3601F25
JLCPCB Part #
C4097134
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS