RN73R2BTTD4751C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4751C10
JLCPCB Part #
C2565481
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS