RN73R2BTTD4642A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4642A10
JLCPCB Part #
C4113222
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS