RN73R2BTTD9651F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD9651F50
JLCPCB Part #
C2531305
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS