RN73R2BTTD4593F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4593F25
JLCPCB Part #
C2528355
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 459kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS