RK73G1JTTD4023F
MFR.Part #
RK73G1JTTD4023F
JLCPCB Part #
C2578954
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS