RN73R2BTTD4480C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4480C50
JLCPCB Part #
C4055246
Description
-55℃~+155℃ 250mW 448Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS