RN732BTTD2051A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2051A05
JLCPCB Part #
C3998818
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS