RN73R2BTTD4372F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4372F50
JLCPCB Part #
C4260281
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS