RN73H2ETTD2150B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2150B10
JLCPCB Part #
C4109966
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS