RN73R2BTTD40R7F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD40R7F100
JLCPCB Part #
C3932825
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS