RN73R2BTTD4073B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4073B50
JLCPCB Part #
C2548089
Description
-55℃~+155℃ 250mW 407kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS