RN73R2BTTD36R1D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD36R1D100
JLCPCB Part #
C2528921
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 36.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS