RN73R2BTTD3652B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD3652B10
JLCPCB Part #
C2572518
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS