RN73R2BTTD3612F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3612F25
JLCPCB Part #
C4151332
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS