RN73R2BTTD3600B05
MFR.Part #
RN73R2BTTD3600B05
JLCPCB Part #
C3993546
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS