RN73H2BTTD7230D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD7230D50
JLCPCB Part #
C2545393
Package
1206
Description
250mW 723Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS