RN73R2BTTD35R2F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD35R2F100
JLCPCB Part #
C4263299
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS