RN73R2BTTD3482B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3482B25
JLCPCB Part #
C2548248
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS