RN73R2BTTD3482B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD3482B10
JLCPCB Part #
C2572591
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS