TNPU120611K8AZEN00
MFR.Part #
TNPU120611K8AZEN00
JLCPCB Part #
C4267456
Description
-55℃~+125℃ 11.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS