RN73R2BTTD3281B05
MFR.Part #
RN73R2BTTD3281B05
JLCPCB Part #
C4165586
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.28kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS