RN73R2BTTD3121A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3121A25
JLCPCB Part #
C4238678
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS