RN73R2BTTD3092C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3092C25
JLCPCB Part #
C2548432
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS