RN73R2BTTD3091B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3091B25
JLCPCB Part #
C3975369
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS