RN73R1JTTD3303C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3303C25
JLCPCB Part #
C2518163
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS