RN732BTTD9652A05
MFR.Part #
RN732BTTD9652A05
JLCPCB Part #
C4097870
Description
-55℃~+155℃ 125mW 96.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS