RN73H2ETTD1451D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1451D50
JLCPCB Part #
C3951487
Description
1.45kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS