RN73R2BTTD2712C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2712C10
JLCPCB Part #
C4070634
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS