SG73P2BTTD23R2D
MFR.Part #
SG73P2BTTD23R2D
JLCPCB Part #
C4236859
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS