RN73H2ATTD48R7B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD48R7B50
JLCPCB Part #
C2537594
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS