RN73R2BTTD2701C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2701C10
JLCPCB Part #
C2565942
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS