HV732BRTTD6814F
MFR.Part #
HV732BRTTD6814F
JLCPCB Part #
C5738576
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS