SG73P2ETTD1651D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1651D
JLCPCB Part #
C4066400
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS