RN73R2BTTD2642F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2642F10
JLCPCB Part #
C2551346
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS