ERA-8VRB5232V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8VRB5232V
JLCPCB Part #
C20018103
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS