RN73R2BTTD2493B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2493B25
JLCPCB Part #
C3925970
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS